Absolwentka Wydziału Polonistyki UW, wieloletnia redaktor wydawnictw dla dzieci z dysfunkcją wzroku; redaktor naczelna magazynu parasportowego „Cross”; copywriterka, youth workerka i trenerka w programie Erasmus+, audytorka dostępności, wielbicielka kultury i pasjonatka sportu.

W Wolskim Centrum Kultury zajmuje się projektami społecznymi oraz wydawniczymi. Zależy jej na włączaniu w życie kulturalne grup zagrożonych wykluczeniem. Na co dzień można ją spotkać w Klubokawiarni Sąsiedzkiej przy Działdowskiej 6 – w miejscu opartym na idei wzajemności, w którym każdy może poczuć się jak u siebie w domu.

Po pracy gra w blind tenisa, tańczy tango i słucha czarnych płyt

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content