Absolwentka SGH – kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w biurze eksportu w Zakładach zajmujących się produkcją silników wysokoprężnych i agregatów prądotwórczych. Po roku stwierdziła, że to liczby i analityczne myślenie jest tym, co lubi najbardziej w pracy zawodowej. Ukończyła Podyplomowe Studia Rachunkowości (2004) oraz Podyplomowe Studia Audytu i Kontroli Wewnętrznej (2009).

Posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów oraz tytuł Audytora Wewnętrznego II stopnia. Jest wpisana na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej.

Od 2001 roku pracowała jako Główna Księgowa w Ośrodku Kultury im. Stefana Żeromskiego, a od września 2015 roku w Wolskim Centrum Kultury.

W pracy najbardziej ceni otwartość i  lojalność . Jest dumna ze swojego zespołu osób pracujących w księgowości w Wolskim Centrum Kultury.

Kocha podróże i kuchnię śródziemnomorską oraz wszelką  aktywność po godzinach.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content