“Weronika “Weranda” Fabijańska
Przygodę z tańcem rozpoczęła w 2012 roku. Jej pierwszym dużym krokiem było dostanie się do ekipy KLLBO wraz z którą występowała na wielu zawodach.
Po kilku latach trenowania z zespołem, postanowiła szkolić się samodzielnie, co doprowadziło ją do wielu miejsc takich jak Rzym, Londyn, czy finalnie Los Angeles, gdzie odwiedziła najpopularniejsze studia taneczne na świecie – Debbie Reynolds Dance Studio, Movement Lifestyle, Millennium Dance Complex.
Po tak intensywnym szkoleniu dostała pierwszą pracę w zawodzie tancerza na trasie koncertowej „na fali” Sylwii Lipki i nadal rozwija się w tym kierunku.
Po tym doświadczeniu dostała możliwość pracy jako choreograf z zespołem Another (@anotherofficialig ), z którym stale współpracuje i współtworzy projekty takie jak teledyski czy koncerty.
Miała także przyjemność wystąpić na jednej scenie ze światowymi choreografami podczas obozu Fair Play Dance Camp wystawiając pokaz Board Game Tour w choreografii Piotra Simby Abramowicza oraz Anitki Sawickiej.
Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie uczęszcza na treningi, spełnia się twórczo, regularnie prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych oraz pracuje jako tancerka. Jest tez choreografem Sebastiana Fabijańskiego oraz Julii Chatys, a od roku próbuje swoich sił w reżyserowaniu teledysków.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content