Dyplomowana choreografka, tancerka i członek grup wokalnych z wieloletnim stażem. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu tańca ludowego i innych form tańca (balet, taniec towarzyski, tango argentyńskie, taniec irlandzki, polskie tańce narodowe, tańce regionalne Spisza, Beskidu Żywieckiego, Beskidu Śląskiego, Śląska Cieszyńskiego, Górnego i Dolnego Śląska, Lachów Sądeckich, Lubelszczyzny, Rzeszowszczyzny, Opoczna).
Śpiewu tradycyjnego (białym głosem) ludów słowiańskich i bałkańskich uczyła się od Tetiany Sopiłki, Ewy Karasińskiej, Brygidy Sordyl i Anny Klebus.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content