Jolanta Czerwonogrodzka – absolwentka SGH, miłośniczka wszelkich robótek ręcznych, która ze swojej pasji uczyniła zawód. Swoje umiejętności stale rozwija biorąc udział w licznych warsztatach i kursach .
Od 13 lat prowadzi pracownię rękodzieła dla dorosłych “Pasjonata”. Decoupage, filcowanie, złocenia, technika sospeso, tworzenie biżuterii nie mają przed nią tajemnic. Fascynację florystyką  od kilku lat łaczy z tworzeniem realistycznych kwiatów z foamiranu. Maluje też   kolorowe mandale w technice Dot Art.
Jej drugą, wielką pasją jest kynologia, ukończyła podyplomowe studia na SGGW w tym kierunku i prowadzi hodowlę Warsaw Division FCI.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content