Hanka Brulińska jest magistrem sztuki, aktorką, reżyserką, dwukrotną stypendystką MKiDN a także trenerem.
Prowadzi szkolenia dla grup międzynarodowe z Łotwy, Litwy , Estonii, Portugalii, Węgier. Przez wiele lat prowadziła warsztaty aktorskie, ruchowe a także zajęcia z emisji głosu i autoprezentacji.
Pomocną  okazała się dla trenerki praca ze studentami w Krakowskiej Szkole Scenariuszowej oraz Szkole Aktorskiej Machulskich.

Poza tym  od piętnastu lat związana z Teatrem Osterwy w Lublinie gdzie zagrała wiele znaczących ról. Ma na swoim koncie także kilka nagród. Kontakt ze scena dał jej duży warsztat, którym chętnie dzieli się z innymi. Jest twórcą programu warsztatów dla kobiet z „Piękna i siły kobiecości”, które prowadziła np. dla Fundacji “Szpilka” w Lublinie , Warszawskiego Klubu Kobiet a także  we Francji -w miejscowości Amiens pod Paryżem. Realizuje swoje projekty filmowe. Ostatnim sukcesem reżyserskim okazała się “Maska” na podstawie “Maski” S. Lema w ramach programu MKiDN “kultura w sieci”.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content