• Adres: Wolska 46/48 (na parterze w bloku mieszkalnym, wejście z pasażu)
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00 – 16:00 oraz w weekendy zgodnie z harmonogramem wydarzeń.
  • Kontakt do gospodarzy:
    Ewa Żak: e.zak@wck-wola.pl tel. 609 009 494, 22 631 30 51
    Małgorzata Michałowska: m.michalowska@wck-wola.pl , tel. 609 066 464, 22 631 30 51
    Katarzyna Jedynak: k.jedynak@wck-wola.pl, tel. 609 018 424

Specjalizujemy się w: rodzina, małe dzieci, rodzice z dziećmi, zabawa, rozwój, międzykulturowość, migranci

Przestrzeń idealna pod: warsztaty i spotkania dla rodziców lub rodziców z dziećmi, dla opiekunów z dziećmi, dla mam i ojców, projekty międzykulturowe oraz spotkania sąsiedzkie.

Wolska Mozaika to miejsce działające jako swoista mozaika różnorodnych zajęć skierowanych do wszystkich grup wiekowych, otwarte na inicjatywy oddolne mieszkańców i pasjonatów. To także wielokulturowa przestrzeń spotkań i miejsce zapraszające do działania migrantów przebywających w Warszawie.


Szanowni Państwo,
z przyczyn technicznych Miejsce Swobodnej Zabawy jest zamknięte do odwołania.

Przepraszamy za utrudnienia.


Grupa wiekowa
seniorzy
dzieci
młodzież
dorośli
Kategoria
Teatr
Muzyka
Warsztaty
Wykład/Spotkanie
Film
Inne
Sąsiedzkie
Dla najmłodszych
Sztuki wizualne
Taniec
Miejsce
Współdzielnik
Wolska Mozaika
Męska Szopa
Działdowska 6
Dom Społeczny Obozowa 85
OK
Archiwum

dostępność

Dojazd: najbliższy przystanek transportu publicznego METRO PŁOCKA w odległości 250 m, linie: 10, 26, 103, 106, M2.

Do lokalu prowadzi jedno wejście po trzech stopniach od strony ulicy Wolskiej z podjazdem dla wózków.  Lokal znajduje się na parterze. Dla osób na wózkach dostępna jest cała przestrzeń na parterze lokalu. W budynku nie ma   toalety dostępnej dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu budynku nie wyznaczono miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących.

W placówce można skorzystać z tłumacza polskiego języka migowego (PJM) online. Link do tłumaczenia: https://tlumacz.migam.org/warszawa-wolskie-centrum-kultury-obozowa-85

Jeśli potrzebujesz skorzystać z pętli indukcyjnej lub słuchawek wyciszających, skontaktuj się z nami wcześniej: m.michnowska@wck-wola.pl, TEL/SMS: 600979072.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dostępności, prosimy o kontakt pod adresem: m.michnowska@wck-wola.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content