Otwarta Pracownia Malarska – jest przestrzenią przeznaczoną dla indywidualnej twórczości artystycznej. Z pracowni może skorzystać każdy, kto chciałby kreatywnie spędzić wolny czas lub poćwiczyć techniki malarskie. W tygodniu w pracowni odbywają się zorganizowane zajęcia prowadzone przez Rajmunda Gałeckiego.

Pracownia znajduję się przy ul. Wolskiej 50 i czynna jest w godzinach prowadzonych zajęć.

Grupa wiekowa
seniorzy
dzieci
młodzież
dorośli
Kategoria
Teatr
Muzyka
Warsztaty
Wykład/Spotkanie
Film
Inne
Sąsiedzkie
Dla najmłodszych
Sztuki wizualne
Taniec
Muzyczno ruchowe
Plastyka
Zajęcia ruchowe
Miejsce
Współdzielnik
Wolska Mozaika
Centrum Edukacji Historycznej
Otwarta Pracownia Malarska
Działdowska 6
Dom Społeczny Obozowa 85
OK
Archiwum

dostępność

Dojazd: najbliższy przystanek transportu publicznego METRO PŁOCKA w odległości 250 m, linie: 10, 26, 103, 106, M2.

Do lokalu prowadzi jedno wejście po trzech stopniach od strony ulicy Wolskiej z podjazdem dla wózków.  Lokal znajduje się na parterze. Dla osób na wózkach dostępna jest cała przestrzeń na parterze lokalu. W budynku nie ma   toalety dostępnej dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu budynku nie wyznaczono miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących.

W placówce można skorzystać z tłumacza polskiego języka migowego (PJM) online. Link do tłumaczenia: https://tlumacz.migam.org/warszawa-wolskie-centrum-kultury-obozowa-85

Jeśli potrzebujesz skorzystać z pętli indukcyjnej lub słuchawek wyciszających, skontaktuj się z nami wcześniej: m.michnowska@wck-wola.pl, TEL/SMS: 600979072.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dostępności, prosimy o kontakt pod adresem: m.michnowska@wck-wola.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content