Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury

ul. Elekcyjna 17

Pierwszy etap przebudowy Amfiteatru Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego zakończony sukcesem!

Spektakularna przebudowa legendarnego Amfiteatru na Woli nabiera kształtu. Odnowione zostało zaplecze socjalne oraz backstage. Pomieszczenia zyskały nowe życie dzięki gruntownemu remontowi, nowoczesnemu oświetleniu i poszerzeniu foyer. Wyjście z backstage na teren Amfiteatru jest teraz zadaszony, jednak największe wrażenie robi znacznie poszerzona scena.

Dostęp do sceny ułatwi ogromna winda towarowa, która pozwoli na szybkie i sprawne przetransportowanie sprzętu. Całość innowacji dopełnia potężna kratownica nad sceną, która z powodzeniem udźwignie wymagania sprzętowe gwiazd największego formatu!

Agencje koncertowe i bookingowe rezerwują już terminy na nadchodzący sezon. Nowy wygląd Amfiteatru spotyka się z bardzo pozytywnymi reakcjami, jednak i organizatorzy jak i sami artyści wyrażają zaniepokojenie obecnym wyglądem widowni. WCK ma nadzieję, że i ten aspekt uda się odrestaurować jak najszybciej.

Amfiteatr w Parku Sowińskiego to kultowe miejsce, które powstało w latach 40. Zaraz po wojnie. Przez ten czas gościły tam największe sławy muzyki popularnej. Wolskie Centrum Kultury od dłuższego czasu walczyło o fundusze na restaurację podupadającego obiektu.


REGULAMIN IMPREZ ORGANIZOWANYCH W AMFITEATRZE WOLSKIEGO CENTRUM KULTURY


Cennik wynajmu Amfiteatru


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content