We Współdzielniku dysponujemy kilkoma, w pełni sprawnymi maszynami do szycia. Można korzystać z nich samodzielnie w godzinach otwarcia placówki, od środy do soboty od godziny 12:00 do 20:00. Jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z szyciem na maszynie, każda z pracowniczek z chęcią poinstruuje jak rozpocząć tą przygodę, pomoże w podłączeniu maszyny, założeniu nici i pokaże podstawowe ściegi. Ponadto cyklicznie odbywają się u nas bezpłatne dyżury krawieckie, prowadzone najczęściej przez nasze pracowniczki lub wolontariuszki.

Dyżur krawiecki

Osoba prowadząca dyżur może doradzić, jak samodzielnie naprawić lub przerobić dany materiał zgodnie z potrzebami. Nie świadczymy jednak usług, co wiążę się z tym, że w ramach dyżuru to Wy, z pomocą i wsparciem, dokonujecie pożądanej przeróbki.

Aby zgłosić się na dyżur nie trzeba umieć szyć. Oprócz maszyn dysponujemy także nićmi, igłami, rozmaitymi materiałami oraz akcesoriami (suwakami, guzikami itp.).

Informacja o zbliżającym się dyżurze pojawia się z kilkudniowym wyprzedzeniem na naszej stronie oraz na mediach społecznościowych: Facebook, Instagram. Na dyżur obowiązują zapisy mailowe (wspoldzielnik@wck-wola.pl), osobiście lub poprzez media.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content