Realizujesz działania związane z archiwami w swojej społeczności i chcesz dowiedzieć się, co zrobić, żeby były bardziej atrakcyjne i angażujące? Zgłoś się do udziału w Letniej Akademii Archiwistyki Społecznej!

Letnia Akademia Archiwistyki Społecznej to 3 dni wypełnione spotkaniami, szkoleniami i wizytami studyjnymi. Uczestników zaprosimy do Warszawy w dniach 25–27 sierpnia 2022. Zapewniamy noclegi, wyżywienie oraz zwrot części kosztów przejazdu.

Hasło pierwszej edycji programu to “Projektujemy działania lokalne!”. Uczestnicy Akademii dowiedzą się jak skutecznie planować i realizować działania lokalne oparte na zbiorach archiwalnych, jak zdobyć na nie środki finansowe i jak pozyskać wolontariuszy. Swoimi doświadczeniami podzielą się z uczestnikami inni archiwiści społeczni oraz doświadczeni animatorzy.

Letnia Akademia Archiwistyki Społecznej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content