Klubokawiarnia Sąsiedzka na Działdowskiej 6


Wynajmij Klubokawiarnię Sąsiedzką na imprezę komercyjną! Możesz zorganizować tutaj spotkanie, szkolenie, warsztaty lub kameralną imprezę rodzinną. 

Kontakt: wynajem@wck-wola.pl


Klubokawiarnia Sąsiedzka

 • Adres: Działdowska 6
 • Godziny otwarcia:
  poniedziałek – piątek 9:00-20.00 (dyżur animatora 16:00-20:00)
  sobota 12:00-17:00 (dyżur animatora 12:00-17:00).
 • Facebook: https://www.facebook.com/groups/695147864217485/
 • Kontakt do gospodarzy:
  Klaudia Jaszczuk – e-mail: k.jaszczuk@wck-wola.pl  tel. 22 632 31 91
  Kinga Maniura – e-mail: k.maniura@wck-wola.pl tel. 22 632 31 91

Przestrzeń idealna pod: warsztaty kulinarne, warsztaty kreatywne dla młodzieży i rodziców z dziećmi, dla seniorów, oraz spotkania sąsiedzkie.

Klubokawiarnia Sąsiedzka WCK to idealne miejsce na odpoczynek z książką, spotkania sąsiedzkie, spędzenie czasu z przyjaciółmi grając w planszówki, wypicie dobrej kawy lub herbaty. Jest to również przestrzeń idealna pod warsztaty kulinarne, warsztaty kreatywne dla młodzieży i rodziców z dziećmi oraz dla seniorów.

W Klubokawiarni Sąsiedzkiej WCK serwujemy to, co mamy najlepsze – małe-wielkie dzieła sztuki, kulinarne specjały przygotowane z sercem, szkolną wiedzę dla uczniów, kosmiczne gluty dla dzieciaków. Chcemy, aby każdy – od malucha do seniora – czuł się tu po prostu dobrze – jak w domu. Stwórzmy naszą sąsiedzką oazę razem!

Jak się włączyć? Przyjdź na herbatę lub kawę, zrelaksuj się sięgając po książkę z naszego zbioru, poczęstuj się naleśnikiem, a jak masz ochotę podziel się swoim talentem – weź udział w naszych wydarzeniach i… zorganizuj własne! My Ci w tym pomożemy.

Przestrzeń składa się z:

 • sala kawiarniana z zapleczem kuchennym – ok 50 m2 powierzchni, wydarzenie maksymalnie na 30 osób
 • ogród – 100 m2 powierzchni, wydarzenia maksymalnie na 80 osób

Sprzęty/zasoby miejsca: krzesła, stoły, leżaki, pufy, zaplecze kuchenne, rzutnik, laptop, nagłośnienie, przewijak, toalety, zabawki, maty piankowe, huśtawki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content