Klubokawiarnia Sąsiedzka na Działdowskiej 6


Wynajmij Klubokawiarnię Sąsiedzką na imprezę komercyjną! Możesz zorganizować tutaj spotkanie, szkolenie, warsztaty lub kameralną imprezę rodzinną. 

Kontakt: wynajem@wck-wola.pl


Wakacyjne godziny otwarcia (od 24.06 do 31.08)

  • poniedziałek – dzień techniczny (nieczynne)
  • wt. – pt. – dyżur animacyjny 13:00 – 19:00
  • sobota – dyżur animacyjny 12:00 – 17:00
  • niedziela – jesteśmy nieczynni, odpoczywamy

To miejsce, w którym chcemy RAZEM miło i twórczo spędzać czas. Najważniejsze to po prostu być ze sobą. Jesteśmy otwarci dla wszystkich.

W Klubokawiarni Sąsiedzkiej w WCK serwujemy to, co mamy najlepsze, czyli małe – wielkie dzieła sztuki, kulinarne specjały przygotowane z sercem, szkolną wiedzę dla uczniów, kreatywne i twórcze warsztaty i wydarzenia a przede wszystkim niesamowitą sąsiedzką atmosferę. Chcemy, aby każdy – od malucha do seniora czuł się tu po prostu dobrze – jak w domu. Wspólnie stwórzmy sąsiedzką oazę na Woli!

Jak się włączyć? Poczęstuj się  herbatą czy naleśnikiem i podziel się swoim talentem – weź udział w naszych wydarzeniach i… zorganizuj własne! My Ci w tym pomożemy.


Menu kulturalne


Nasze specjalności to:

Warsztaty kreatywne – piątek 16.00-18.00

Zabawa sztuką – dekoracje, gry, przebrania – wszystko tworzymy samodzielnie, z tego, co akurat jest pod ręką. Jeśli lubisz twórcze eksperymenty, przyjdź bawić się z nami. A może sam poprowadzisz warsztat?

Rodzinne soboty – sobota 12.00–17.00

Weekendy na Działdowskiej upływają w sielskiej atmosferze – gramy w planszówki, rysujemy, odpoczywamy w ogrodzie, a także uczestniczymy w warsztatach manualnych. Często sobotnie popołudnia dwoimy się i troimy w KUCHNI – gotujemy po sąsiedzku – kameralnie, ale z pasją – albo profesjonalnie na warsztatach kulinarnych prowadzonych przez autorów książek kucharskich, dziennikarzy lub naszych zdolnych Sąsiadów. Łączymy smaki kreatywnie, wykorzystując to, co zostało w lodówce, jadłodzielni, kuchennych szafkach i na rabatkach. Odpady zamiast w koszu lądują w kompostowniku. Każde spotkanie to zachęta do wspólnego gotowania.

W środy i czwartki 16:00 – 20:00 pomagamy uczniom w lekcjach 

Na Sąsiedzkie Korki może przyjść każdy – ten, kto chce się podciągnąć z matmy czy angola, i ten, kto umie wyjaśnić, jak się wyciąga pierwiastki i co to jest imiesłów… Skorzystaj z pomocy naszych wolontariuszy, ale pamiętaj – Ty też możesz pomóc innym! Nasz cel to Działdowska na 5+! 📚📐✏  ZAPISZ SIĘ!

My dla Was, a Wy dla nas – i od razu wszystko lepiej smakuje! Wpadnijcie do Sąsiedzkiej choć raz, a na pewno się u nas zadomowicie!

Kontakt:

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content