Luty

  • W imieniu Pani Diany Kuś dziękujemy za nasze pierwsze spotkanie Erasmus+ kierunek Berlin i ciepłe przyjęcie. Było nas naprawdę dużo (ponad 20 osób), co oznacza, że chcemy jechać i chcemy się dowiedzieć jak najwięcej. Pierwsze zajęcia oswoiły nas z podstawami języka niemieckiego.
  • Na kolejnych będzie kontynuowana nauka języka. W programie będą również informacje dotyczące niemieckiej kultury, realiów, komunikacji oraz praktycznych zasad funkcjonowania w Berlinie.
  • Materiały edukacyjne z zajęć przekażemy mailem oraz w formie wydruku (wersja papierowa zostanie przygotowana na kolejne zajęcia).
  • Spotkania będą się odbywać raz w tygodniu w środę w godz. 13.30 – 15.00 w WCK Obozowa 85, na Sali widowiskowej. Na razie mamy potwierdzonych 5 zajęć do 9 marca.
  • Pani Diana zapewnia wsparcie w zakresie tłumaczeń na język niemiecki wszystkich pism, listów i materiałów dotyczących naszych wyjazdów Erasmus+

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content