Kategoria:
Taniec
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
zajęcia będą wznowione od 18.11

Środa 15:30 – 16:15
cena:
90 zł/mc

Zajęcia łączące elementy tańca oraz fitness. Zumba Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci, uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Badania wykazały, iż zajęcia pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Ćwiczenia polepszają nastrój i pomagają dzieciom skupić się na nauce, tworzą pozytywne korelacje między sprawnością fizyczną a możliwościami poznawczymi oraz pomagają w zapobieganiu nadwadze u najmłodszych. Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, która przygotowuje dziecko do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Na koniec zajęć następuje prezentacja nowo poznanych choreografii.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content