Kategoria:
Taniec
Grupa wiekowa:
Dorośli, Dzieci
Kiedy:
Poniedziałek 18:30 – 19:30 (dzieci), 19:30 - 20:30 (dorośli)
cena:
100zł/mc 1xtyg.


Taniec  w parach – Hustle

Hustle jako taniec w parach pojawił się na klubowych parkietach w latach 70. To styl niezwykle otwarty jest połączeniem tańca towarzyskiego i  street dancowego.  Hustle można tańczyć do każdego rodzaju muzyki: energetycznej , żywiołowej lub też subtelnej i liryczniej.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem, jak i tych którzy mają już doświadczenie. Podczas zajęć wprowadzimy was w Hustle’owy elementarz, pokażemy podstawowe kroki, kierunki prowadzenia/podążania oraz damy zestaw wskazówek pozwalających na samodzielną pracę.

Instruktor:

Agata Olejnik – Roshpi z tańcem związana od ponad 10lat. Od 2016 rozpoczęła przygodę z New Style Hustle. Chcąc się rozwijać i szkolić pod okiem najciekawszych tancerzy z całego świata jeździ na wszelkie możliwe eventy i warsztaty. Regularnie lata do Londynu, gdzie zdobywa wiedzę od Tboy’a, cenionego tancerza i nauczyciela w świecie Hustle.

Razem ze swoim partnerem Arturem aktywnie działają na Warszawskiej scenie tanecznej tworząc jedną z najbardziej aktywnych grup w Polsce. Za cel ustalili sobie rozruszanie całej Polskiej sceny, tanecznej, tak aby wszyscy mogli tańczyć w parach i czerpać z tego przyjemność.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >