Kategoria:
Inne
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
Poniedziałek 16:45 – 18:15 grupa średnio zaawansowana, 17:30 - 18:15 - grupa początkująca
cena:
120 zł/mc - g. zaawansowana 90 zł/mc - g. początkująca

Serdecznie zapraszamy dzieci już od 5 r.ż., młodzież oraz dorosłych na zajęcia szachowe, gdzie w przyjaznej atmosferze nauczamy niezwykle rozwojowej, królewskiej gry w szachy.

Królewska gra szachowa jest w istocie połączeniem etyki, twórczości intelektualnej, sportu i sztuki– zawiera bowiem elementy rozwoju intelektualnego, zasady fair-play gry sportowej opartej na szlachetnej rywalizacji, wiedzy jak i piękna, zwłaszcza piękna złożonych kombinacji szachowych.

Szachy to również świetna zabawa, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, która ma niezmierny wpływ na rozwój intelektualny dzieci i młodzieży, wspiera również dorosłych w strategicznym myśleniu, czy w podejmowaniu decyzji.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >