Kategoria:
Dla najmłodszych
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
czwartki, 12:30 - 13:15
cena:
KOSZT: 40 zł/ pojedyncze zajęcia bądź 120 zł/ karnet na 4 zajęcia


SPEAK&PLAY – zajęcia muzyczne w języku angielskim. Zapraszam dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia, razem z opiekunami! Radośnie i energicznie działamy w języku angielskim stawiając na dobrą zabawę i osłuchanie z melodią języka, co pozwoli potem Małym Odkrywcom używać poznanych słów i zwrotów z otwartością i odwagą. W trakcie zajęć jest czas na tańce, śpiew, zabawę, nursery rhymes, interakcję z prowadzącą, innymi dziećmi i opiekunami w języku angielskim.

 

KIEDY: czwartki, Rodzinna Młynarska, ul. Młynarska 35A 12.30-13.15

Z KIM: Luiza Walczuk, nauczycielka języka angielskiego i historii. Jestem szczęśliwym człowiekiem – bombą energetyczną. Po zajęciach na pewno wrócisz do domu z uśmiechem, a przede wszystkim dawką porządnej motywacji i wskazówek do pracy z dzieckiem i ze sobą nad korzystaniem z języka angielskiego. Każde spotkanie przygotowuję we współpracy z pierwszorzędną testerką, 2 letnią Marysią Walczuk ;), oraz dodatkowymi dzielnymi testerami w przedszkolach. Pracuję zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, kocham język angielski, przekraczanie granic i kreatywne bycie z ludźmi, do czego chcę Cię serdecznie zaprosić!

KOSZT: 40 zł/ pojedyncze zajęcia bądź 120 zł/ karnet na 4 zajęcia

Zajęcia rozpoczynają się 27 lutego

Zapisy: mlynarska@wck-wola.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język