Kategoria:
Gry
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
Sobota 11:15 -12:15
cena:
180 zł/mc, zajęcia próbne gratis

Minecraft to coś więcej niż zwykła gra. To kultowa na całym świecie wirtualna platforma kreatywna. Podczas zajęć dzieci mają za zadanie tworzyć z sześciennych bloków podobnych do klocków LEGO cały świat.

Podczas zajęć nauczymy dzieci logicznego myślenia, gospodarowania czasem oraz surowcami, pokażemy jak gra odnosi się do otaczającego nas rzeczywistego świata, wykorzystamy Minecrafta przede wszystkim do celów dydaktycznych.

Edukując przez zabawę rozwiniemy u dzieci umiejętności z obszaru edukacji polonistycznej, matematycznej, geograficznej oraz przyrodniczej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content