Kategoria:
Inne
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
piątek, raz w miesiącu: 18:45-20:00
cena:
40 zł za jedne zajęcia

Celem łagodnych wieczornych zajęć relaksacyjnych z dźwiękiem mis, dzwonków i gongów jest stworzenie bezpiecznej atmosfery pracy ze świadomością ciała, oddechu, emocji, budowanie otwartości i empatii.
Zajęcia mają pozwolić Uczestnikom odnowić kontakt ze swoim ciałem, przywrócić poczucie wewnętrznej harmonii i spójności, uczyć osiągania wglądu i rozumienia swoich emocji, uwalniania od napięć, uzyskiwania rozluźnienia i korzystania z technik oddechowych i relaksacyjnych.
Podczas zajęć będę stosować łagodne formy pracy z oddechem i relaksacją dopasowane do możliwości Uczestników, zachęcać do rozmów o przeżyciach, emocjach i reakcjach na doświadczanie dźwięku.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content