Kategoria:
Inne
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
Środa 17:00 – 18:00
cena:
440 zł za semestr (12 zajęć)

Minecraft to coś więcej niż zwykła gra. To kultowa na całym świecie wirtualna platforma kreatywna. Pod- czas zajęć dzieci mają za zadanie tworzyć z sześciennych bloków podobnych do klocków LEGO cały świat – najróżniejsze mapy, budynki dla ruchomych bohaterów. Bohaterowie wędrują po mapach w poszukiwaniu niesamowitych przygód oraz surowców. Z surowców natomiast wytwarzają kolejne nowe materiały oraz narzę- dzia, które pomagają im tworzyć kolejne coraz bardziej skomplikowane konstrukcje. Podczas zajęć nauczymy dzieci logicznego myślenia, gospodarowania czasem oraz surowcami, pokażemy jak gra odnosi się do otaczającego nas rzeczywistego świata, wykorzystamy Minecrafta przede wszystkim do celów dydaktycznych. Edukując przez zabawę rozwiniemy u dzieci umiejętności z obszaru edukacji polonistycznej, matematycznej, geograficznej oraz przyrodniczej.

Jeśli Państwa dziecko uczęszczało na nasze zajęcia wakacyjne/zimowe informujemy, że żadne tematy nie powtarzają się podczas warsztatów semestralnych i realizowany jest inny program nauczania. Dzieci kontynuujące naukę na kolejnym etapie realizują analogiczny program na coraz wyższym poziomie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >