Kategoria:
Sztuki wizualne
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
wtorek, środa, pozostałe dni oraz godziny do ustalenia z instruktorem: kursy@wywolywanie.com
cena:
200 zł/3h


Jeżeli potrafisz już fotografować tradycyjnymi aparatami, wywoływać filmy i odbitki oraz bezpiecznie obchodzić się z chemikaliami, to zapraszamy do profesjonalnie wyposażonej ciemni. W trakcie pracy istnieje możliwość konsultacji z instruktorem i korzystania z jego porad.

Zajęcia są prowadzone przez Jakuba Jarońskiego z Pracowni Fotografii Tradycyjnej. To przede wszystkim praktyczne zajęcia w ciemni, dla osób które chciałyby poznać warsztat fotografii czarno-białej, ale nie tylko. Osoby po skończonym kursie będą mogły bez trudu naświetlić i wywołać własny film oraz wykonać dobrą techniczną, a nawet artystyczną fotografię czarno-białą. Kursy na Działdowskiej w Warszawie prowadzę już od 2008 roku. Niektórzy z kursantów prowadzą już własną działalność fotograficzną zawodową i artystyczną.

Jakub Jaroński posiada wykształcenie fototechnika oraz praktykę zawodową w laboratoriach fototechnicznych oraz prowadzanie własnego laboratorium przez ponad 10 lat.

Zajęcia są dopasowane indywidualnie do potrzeb kursantów.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content