Chodziłeś na zajęcia do Domu Kultury Dziecka przy Lasku? Byłaś uczennicą jednej ze szkół na Kole? Spotykaliście się ze znajomymi na Glinkach?

Podziel się z nami swoimi wspomnieniami, zdjęciami lub pamiątkami. Pomóż stworzyć kolejną wystawę opowiadającą o historii Koła.

Skontaktuj się z Wolskim Centrum Kultury – tel. 735 599 931, a.kadenaci@wck-wola.pl

 

 

Po sukcesie wystawy Muzeum Szklanych Domów, która otrzymała Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Warszawy w kategorii Wydarzenie Archi-tektoniczne Roku 2019, Wolskie Centrum Kultury rusza z organizacją kolejnej ekspozycji dotyczącej historii osiedla Koło. Wystawa „W poszukiwaniu idei osiedla społecznego” będzie opowiadać o pozytywnej roli infrastruktury społecznej (instytucji kultury, szkół, parków i przestrzeni zielonych) na integrację mieszkańców i zachęcanie ich do podejmowania wspólnych działań.

Zależy nam na tym, żeby do współtworzenia wystawy zaprosić mieszkańców Koła i osoby pracujące na terenie osiedla. Każde wspomnienie, zdjęcie lub pamiątka związana z tematem wystawy będzie dla nas cenna. Pomóż nam opowiedzieć historię Koła!

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content