Sytuacja w szpitalach i DPS-ach jeśli chodzi o maseczki wciąż jest dramatyczna. Dlatego działamy i wspieramy działania grup szyjących i dostarczających maseczki do szpitali. Nasze maszyny działają w DK Świt, u wolontariuszek i u nas na Działdowskiej. Nasze maski trafiły do DPS Syrena oraz lekarzy ze szpitala na Kasprzaka.

Wszystkich chętnych do jakiejkolwiek pomocy zapraszamy na grupę Wola i Bemowo szyją maseczki koordynowanej przez Hufiec ZHP Warszawa Wola (https://bit.ly/2Rjvwuc), gdzie znajdziecie dużo praktycznych informacji, w tym wytyczne jakie maski życzą sobie konkretne placówki. Osoby mające maszyny i chcące szyć maseczki prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz: https://tiny.pl/tzwdq
W ramach partnerstwa lokalnego Przepis na Muranów, próbujemy również pozyskać materiały do szycia. Jeśli jesteście nas w stanie wesprzeć w tym zakresie prosimy o kontakt: l.nurzynski@wck-wola.pl lub 609 471 494.
Dla chętnych do włączenia się w akcję pomocową z własnych domów (wolontariusze odbierają i przekazują maseczki potrzebującym) mamy film instruktażowy od koordynatorki grupy:

Pomóżmy razem!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język