OGŁOSZENIA O WOLNYCH STANOWISKACH PRACY

Wolskie Centrum Kultury poszukuje: Specjalisty ds. komunikacji i Marketingu

  • Umowa o pracę/Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praca w systemie zmianowym również w soboty i niedziele
    Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Działdowska 6.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie, tworzenie i redagowanie treści marketingowych dotyczących wydarzeń organizowanych w WCK.
  • Udostępnianie atrakcyjnych treści w kanałach social media (Facebook, Instagram, You Tube) oraz strony internetowej WCK.
  • Planowanie publikacji i egzekucja kalendarza w kanałach social media (Facebook, Instagram, YouTube) oraz strony internetowej Wolskiego Centrum Kultury.
  • Redagowanie i wysyłka newstlettera o bieżących wydarzeniach Organizowanych w Wolskim Centrum Kultury.
  • Opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby wewnętrze oraz stronę www i media społecznościowe przy współpracy z Graphic designerem.
  • Tworzenie drukowanych materiałów informacyjnych (repertuary, zajęciowniki) z bieżącymi wydarzeniami organizowanymi w Wolskim Centrum Kultury.
  • Kreacja i zamówienie materiałów reklamowych, gadżetów Wolskiego Centrum Kultury
  • Czuwanie nad spójnością tworzonych materiałów wizualnych (prezentacje, grafiki, materiały promocyjne jak: ulotki, gadżety, plakaty).
  • Współpraca z agencją marketingową dotyczącą koordynacji realizacji strategii marketingowej firmy, kampanii reklamowych na portalach społecznościowych i Internecie.
  • Czynny udział w wydarzeniach Organizowanych przez Wolskie Centrum Kultury.
  • Przygotowywanie bieżących fotorelacji i treści z Organizowanych Wydarzeń przez Wolskie Centrum Kultury na potrzeby kanałów social media.
  • Pomoc i udział przy Organizacji Wydarzeń w Wolskim Centrum Kultury.
  • Wsparcie i bieżąca współpraca z pozostałymi Działami Wolskiego Centrum Kultury.
  • Badanie potrzeb komunikacyjnych oraz marketingowych oraz analiza efektywności prowadzonych działań.

Wymagania: konieczne:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i komunikacji.
  • Wykształcenie wyższe ( najchętniej Marketing, Promocja, Komunikacja, Dziennikarstwo, PR).
  • Wiedza na temat aktualnych trendów marketingowych i komunikacyjnych oraz zrozumienie specyfiki instytucji.
  • Współpraca i dobra komunikacja z Graphic designerem oraz Web designerem wewnątrz firmy.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz podstawowa znajomość programów graficznych.
  • znajomość i umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych
  • Biegłość w tworzeniu , redagowaniu i aranżowaniu treści na kanały społecznościowe oraz realizacja projektów marketingowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • system szkoleń
  • stabilne wynagrodzenie
  • dodatkowe gratyfikacje (nagrody)

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV oraz list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
    Pobierz wzór oświadczenia

Dokumenty należy przesłać do dnia 19 grudnia 2022 r. włącznie,
na adres: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6, 01-184 Warszawa
z dopiskiem: dotyczy ogłoszenia o wolnym stanowisku pracy: ”Specjalista ds. Komunikacji i Marketingu” lub złożyć osobiście w Sekretariacie WCK przy ul. Działdowskiej 6 w godzinach 8.00 – 15.00 lub przesłać na adres e-mailowy: rekrutacja@wck-wola.pl

zmień język