OGŁOSZENIA O WOLNYCH STANOWISKACH PRACY

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Wolskie Centrum Kultury poszukuje pracownika na stanowisko:
pracownik gospodarczy w wymiarze ¼ etatu.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 10.00
lub według ustalonego grafiku pracy na dany miesiąc.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Działdowska 6.

Główne obowiązki
• dbanie o czystość i porządek pomieszczeń
• współpraca przy zamawianiu niezbędnych środków czystości

Wymagania
• dokładność
• sumienność

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• pracę w miłym zespole

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• CV
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Oświadczenie w załączeniu: oswiadczenie

Dokumenty należy przesłać do dnia 18 lutego 2022 r. włącznie,
na adres: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6, 01-184 Warszawa
z dopiskiem: dotyczy ogłoszenia o wolnym stanowisku pracy: ” pracownik gospodarczy” lub złożyć osobiście w Sekretariacie WCK przy ul. Działdowskiej 6 w godzinach 8.00 – 14.00 lub przesłać na adres e-mail’owy: sekretariat@wck-wola.pl