OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Wolskie Centrum Kultury poszukuje:
KIEROWNIKA/KIEROWNICZKI DZIAŁU PROMOCJI I KOMUNIKACJI
w pełnym wymiarze godzin.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Działdowska 6.

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy działu komunikacji i promocji
  • opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji WCK
  • nadzorowanie komunikacji w mediach, w tym w mediach społecznościowych
  • koordynowanie komunikacji społecznej ze społecznością WCK
  • przygotowywanie materiałów i komunikatów prasowych
  • dbanie o spójność komunikacji oraz identyfikacji wizualnej
  • współpraca ze sponsorami
  • koordynowanie sprzedaży powierzchni reklamowej WCK
  • opracowywanie i wdrażanie strategii z zakresu audience development

Stanowisko pracy związane jest ze zmiennym czasem pracy, również w weekendy i święta

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • trzyletni staż pracy na zbliżonym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera pakiet MS Office
  • znajomość i umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poziom B1
  • znajomość rynku mediów
  • niekaralność
  • samodzielność
  • komunikatywność

Wymagania pożądane:

  • wykształcenie wyższe nauki: humanistyczne/społeczne
  • doświadczenie zawodowe pracy w instytucjach kultury, mediach (prasa, radio, telewizja) lub agencja PR
  • umiejętność analizy badań społecznych
  • praca na stanowisku kierowniczym

    Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • system szkoleń
  • stabilne wynagrodzenie
  • dodatkowe gratyfikacje (nagrody)

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV oraz list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Wzór oświadczenia

Dokumenty należy przesłać do dnia 22 lutego 2019 r. włącznie,

na adres: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6, 01-184 Warszawa
z dopiskiem: dotyczy ogłoszenia o wolnym stanowisku pracy: ”Kierownik/Kierowniczka Działu Komunikacji i Promocji” lub złożyć osobiście w Sekretariacie WCK przy ul. Działdowskiej 6 w godzinach 8.00 – 16.00 z zaklejone kopercie lub przesłać na adres e-mail’owy: sekretariat@wck-wola.pl