OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Wolskie Centrum Kultury zatrudni
Animatora  do organizacji urodzin w ramach umowy cywilnoprawnej.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Działdowska 6.

Wymagania:

  • umiejętności animacja czasu wolnego – praca z dziećmi;
  • umiejętności organizacyjne;
  • charyzma;
  • dyspozycyjność w weekendy;
  • książeczka sanepidu;
  • mile widziane umiejętności artystyczne (plastyczne, taneczne)
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • 23 zł brutto /1h
  • praca w soboty i niedzielę/elastyczny grafik;
  • praca w miłej atmosferze;
  • praca z dziećmi  (grupy do 15 dzieci).

Obowiązki:

  • organizacja zakupów niezbędnych do przygotowania poczęstunku;
  • przygotowanie Sali do przyjęcia urodzinowego: poczęstunek, dekoracja (balony i napis na ścianie);
  • poprowadzenie imprezy urodzinowej lub innej według scenariusza (zabawa z dziećmi, krojenie tortu, podanie dzieciom poczęstunku);
  • przygotowanie i poprowadzenie zabaw dostosowanych do grupy wiekowej,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w sali zabaw.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV oraz swoją propozycje organizacji urodzin dla dzieci (wiek 3 – 7 lat)
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
    Wzór oświadczenia w załączeniu:

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)

Dokumenty należy przesłać do dnia 15 października 2019 r. włącznie,

na adres: rekrutacja @wck-wola.pl lub złożyć osobiście w Sekretariacie WCK przy ul. Działdowskiej 6 w godzinach 8.00 – 16.00  w zaklejonej kopercie.