Kiedy: Sobota 10.00
Cena:  30 zł za 1 lekcję (płatność tylko w pakiecie za 4 lekcje)
Prowadząca: Agnieszka Kowalczyk
Więcej informacji: www.edupunkt.com.pl, biuro@edupunkt.com.pl, tel. 512 820 142
Zapisz się

Osoby, które już korzystały z zajęć online – nie spotkają się z powtarzaną tematyką.


Tematyka lekcji z LEGO® on-line związana jest z ochroną naszej planety, nowymi technologiami oraz wykorzystaniem robotów w każdej z omawianych dziedzin. Zajęcia rozpoczynają się prezentacją multimedialną, która jest interdyscyplinarna, zahacza o wiedzę z różnych dziedzin, pobudza dziecięcą kreatywność oraz zachęca do zabierania głosu. Następnie dzieci obejrzą fragmenty filmów i animacji, które pomogą zgłębić temat i będą dodatkową inspiracją. Kolejnym etapem jest kreatywne budowanie z własnych klocków na temat zadany przez trenera. Każda z konstrukcji jest inna, dzieci mają za zadanie omówić swój projekt oraz podzielić się swoimi pomysłami z kolegami.

Zajęcia prowadzimy wykorzystując program Zoom. Wszystkie dzieci jak również trener mają ze sobą kontakt na żywo.

Tematy przykładowych lekcji:

  • Roboty w medycynie w wersji LEGO®
  • Ekologia i energia wiatrowa w wersji LEGO®
  • Roboty we wszechświecie w wersji LEGO®
  • Rzeźba i malarstwo w wersji LEGO®
  • Roboty humanoidy w wersji LEGO®
  • Druk 3D w wersji LEGO®
  • Drony w wersji LEGO®
  • Poduszkowce i ekranoloty w wersji LEGO®

Opinie rodziców o zajęciach LEGO® on-line:

Pani Magdalena, mam Jakuba: „Kuba od kiedy uczęszcza na LEGO on-line w końcu ma pomysły jak wykorzystać klocki LEGO, stał się bardzo kreatywny! Wcześniej klocki leżały w pudłach praktycznie nie używane lub miał wybudowane konstrukcje, które tylko się kurzyły. Teraz w końcu zaczął się bawić LEGO tak naprawdę. Dziękujemy, super zajęcia”

Pan Krzysztof, tata Marysi: „Marysia jest zachwycona, cały czas opowiada o tym co jeszcze można wybudować z klocków, buduje praktycznie cały czas!”

Pani Olga, mama Jasia: „Dziękujemy, w końcu ktoś wpadł na pomysł jak wykorzystać zapomniane klocki. Bardzo fajna inicjatywa”

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content