Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Młodzież
Kiedy:
12.04 piątek, 16:00
cena:
Wstęp wolny

Masz za dużo ubrań? A może nudzi Cię zawartość Twojej szafy albo nie masz pomysłu na nowe stylizacje? Nie kupuj nowych ciuchów, przerób stare!

Zapraszamy na warsztat kreatywnego przerabiania ubrań, który poprowadzi stylistka Anna Hynek – personal shopperka, autorka metamorfoz m.in. dla Portu Łódź. Prowadząca na co dzień mieszka i pracuje w Łodzi – polskiej stolicy mody – mieście historycznie związanym z przemysłem włókienniczym, a współcześnie z najciekawszymi zjawiskami w branży modowej.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu ZERO WASTE, który promuje idee niemarnowania, powtórnego wykorzystywania rzeczy, bezgotówkowej wymiany i współdzielenia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >