Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
21.01 piątek, 18:00
cena:
wstęp: 10 złotych (dzieci i dorośli)

Serdecznie zapraszamy na spektakl “Zimowisko”, który wspaniale nastroi nas do zimowych zabaw i pomoże przetrwać chłodniejsze dni. Jak to zrobić z uśmiechem na ustach? Poznamy różne oblicza Pani Zimy – te bardziej mroźne, pokryte szronem i białym puchem, a także te bardziej słoneczne, bez bieli i śniegu.
Poznamy parę zaprzyjaźnionych Bałwanków, Bałwanka Puch i Bałwanka Buch. Zobaczymy, co się dzieje z Bałwankami, kiedy zmienia się pogoda. Dowiemy się także dlaczego zmieniają się warunki atmosferyczne oraz jak to wpływa na nasz nastrój? Bałwanek Puch i Buch przeprowadzą prawdziwą bitwę na śnieżki! Kto wygra? Kto złapie więcej kul śniegowych i czyje będą największe? Dzieci nauczą się tańca bałwanków. Usłyszymy piosenki śpiewane na żywo, a po spektaklu dzieci otrzymają drobne upominki.
Dobra zabawa gwarantowana!
Czas trwania: 50 minut. Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content