Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy, dzieci, młodzież, dorośli
Kiedy:
09.07 sobota, 11:00
cena:
Wstęp wolny


Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych w sobotę w godz. 11:00 – 17:00

Wystawa organizowana przez AFOLi (Adult Fan of Lego, czyli dorosłych fanów LEGO) zrzeszonych w klubie WAWLUG. Obejrzysz na niej autorskie modele i makiety zbudowane z klocków LEGO – najbardziej znanych i lubianych klocków na świecie! Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy tramwajów, kolejnictwa, okrętów morskich, Gwiezdnych Wojen, fantasy czy architektury.Na wystawie zaprezentujemy też konstrukcje zbudowane tylko z klocków 2×4!

Każdy członek WAWLUG-u miał do dyspozycji po 450 klocków 2×4 w 6 kolorach – białym, czarnym, czerwonym, żółtym, niebieskim i zielonym. Będzie można zobaczyć na własne oczy, co z nich powstało.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content