Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
21.10 czwartek, 17:00
cena:
Wstęp wolny, zapisy poprzez mail: wspoldzielnik@wck-wola.pl


Na warsztacie poznamy etapy recyklingu tworzyw sztucznych oraz dowiemy się jaki jest nasz wpływ na sukces tego procesu. Dlaczego „żółty worek” sprawia nam wiele problemów i wzbudza tyle kontrowersji? Spotkanie da uczestnikom i uczestniczkom możliwość omówienia ich wszelkich wątpliwości dotyczących poprawnej segregacji. Osoby chętne zaprosimy również do zaprojektowania infografiki na temat odpadów, która znajdzie się we Współdzielniku – nowej przestrzeni edukującej na temat ekonomii obiegu zamkniętego, dostępnej dla mieszkańców od listopada w Wola Park.

Prowadzenie: Monika Michalska, od 8 lat zawodowo zajmuje się gospodarką odpadami. Prowadzi na Instagramie konto @pani_od_odpadow gdzie w przystępny i ciekawy sposób tłumaczy jak segregować odpady i jak podejmować odpowiedzialne decyzje konsumenckie. Stara się edukować bez „ekoterroru”, tak aby każdy mógł robić dla środowiska tyle ile chce i może.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content