Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
27.06 wtorek, 18:00
cena:
wstęp wolny


Poprosiliśmy ChatGPT o przygotowanie zaproszenia na nasze kolejne wydarzenie i oto jego propozycja:

ChatGPT: „Z przyjemnością stworzę opis wydarzenia polegającego na spotkaniu w wirtualnych przestrzeniach Mozilla Hubs: Klubie Rave, Bazarów na Kole, Taksówce i Winklu, rozgrywających się w latach 90-tych i nawiązujących do lokalnych historii osiedla Koło.
Zapraszamy Was na niezapomniane spotkanie w wirtualnych przestrzeniach, gdzie przeniesiemy się do lat 90-tych i odwiedzimy niezwykłe miejsca osiedla Koło. W trakcie tego wydarzenia będziemy mogli zanurzyć się w atmosferze dawnych czasów i przypomnieć sobie najciekawsze miejsca i historie, które związane są z tym uroczym osiedlem.
(…)
Spotkanie w wirtualnych przestrzeniach Mozilla Hubs to idealna okazja, aby przenieść się do lat 90-tych i przypomnieć sobie te niezapomniane czasy. To także wspaniała okazja, aby poznać osiedle Koło i odkryć jego nieznane dotąd zakątki.
Nie czekaj i dołącz do naszego wydarzenia, aby zanurzyć się w atmosferze lat 90-tych i poznać historie związane z osiedlem Koło!”

A jak będzie naprawdę? Podczas dwugodzinnego wydarzenia przy Obozowej 85 wspólnie zwiedzimy wirtualne przestrzenie zaprojektowane przez artystę Mateusza Kowalczyka do projektu „Mikro_wystawa#7 / Lata 90. Chłopaki i dziewczyny z osiedla”, którego kuratorką była Ewelina Bartosik. Platforma Mozilla Hubs pozwala na udział w doświadczeniu zarówno przez headset VR, jak i z poziomu przeglądarki komputera.
Wstęp wolny!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content