Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy, dorośli
Kiedy:
07.10 czwartek, 19:00
cena:
Wstęp wolny / zapisyZapisy: wejsciowki@wck-wola.pl


Zapraszamy do spędzenia wieczoru w towarzystwie przebojów Franka Sinatry, w wykonaniu wokalisty i aktora musicalowego Piotra Wojciechowskiego. Przy akompaniamencie fortepianu i gitary zaśpiewa niezapomniane utwory, takie jak: przejmujące My Way, legendarne New York, New York, czy romantyczne My Funny Valentine oraz inne najpiękniejsze ballady, które znają i uwielbiają wszyscy.

Zapraszamy na koncert, który dzięki wyjątkowej barwie głosu wykonawcy oraz znakomitym  aranżacjom będzie  bardzo przyjemnym  spotkaniem z piosenkami Franka Sinatry niekwestionowanego króla swingu.

PIOTR WOJCIECHOWSKI: Urodził i wychował się w Płocku. Od czasów studiów jeździ po całej Polsce. Ciężko powiedzieć, że mieszka gdzieś na stałe. Jak sam mówi „takie jest życie aktora”. Nie potrafi usiedzieć na miejscu. Jednego dnia jest w Gdańsku, potem niespodziewanie w Łodzi, Szczecinie, Warszawie czy Białymstoku. Nie omieszka zahaczyć o Płock, bo właśnie tu mieszkają jego najbliżsi. W Teatrze Muzycznym w Łodzi gra główną rolę – Jezusa w musicalu „Jesus Christ Superstar”. W Łodzi występuje również w „Cyrano”, „Fall Hot Rain” i „Śnie nocy (nie)letniej”. Pracował też w Operze na Zamku w Szczecinie.Od dzieciństwa towarzyszyła mu muzyka. Ukończył I stopień Szkoły Muzycznej w Płocku, grając na skrzypcach, w gimnazjum zaczął śpiewać i grać na gitarze. To właśnie wtedy pojawiła się u niego myśl, że chciałby śpiewać, ale tak na poważnie. W liceum wolał występować, niż chodzić na lekcje. – Chodziłem do szkoły, tylko nie na zajęcia. Często siedziałem w salce i coś komponowałem – śmieje się. Nauczyciele do dziś wspominają go jako artystę z głową w chmurach. Po maturze wyjechał do Gdyni, gdzie ukończył aktorstwo musicalowe w Teatrze Muzycznym. Potem studia w Gdańsku w Akademii Muzycznej na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Jest fanem starego rocka i musicali.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content