Kategoria:
Warsztaty
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Młodzież
Kiedy:
08.12 sobota, 10:00
cena:
Obowiązują zapisy przez formularz. Kontakt: monikam@feminoteka.pl.

Bezpłatne warsztaty asertywności i samoobrony dla kobiet organizowane przez Fundację Feminoteka.

WenDo to metoda przeciwdziałania przemocy wobec kobiet i dziewcząt. Uczy jak w każdej sytuacji: w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu – przestać czuć się bezradną i bezbronną. Uczy także, jak reagować na przemoc. Wzmacnia poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Pomaga rozwiązywać konflikty, przełamywać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd. WenDo wielkie znaczenie przywiązuje do asertywności. Wyraża się to przekonaniem, że nikt nie ma prawa naruszać naszych granic.

Projekt współfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy. Obowiązują zapisy poprzez formularz. Kontakt: monikam@feminoteka.pl.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >