
Koncert „Gitara jest fajna!”
26 czerwca (piątek), godz. 18:00
Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
wstęp wolny
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy występ uczniów szkoły „Gitara jest fajna!”. To niezwykłe wydarzenie będzie okazją do wysłuchania utworów przygotowanych przez młodych gitarzystów, którzy z pasją rozwijają swoje muzyczne umiejętności. Na scenie pojawią się zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani uczniowie, prezentując różnorodny repertuar – od klasyki po współczesne brzmienia.