Kategoria:
Inne
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
13.12 czwartek, 15:00
cena:
Zapisy: otwartakolonia@wck-wola.pl, 22 114 17 69.

PROJEKT Z OCHOTY w KOSMOS – KRÓTKA FALA 2018 realizowany w partnerstwie przez Fundację OPOR, Technikum nr 7 w Warszawie, Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Kolonii Wawelberga oraz Fundację JEDEN MURANÓW. Projekt łączący technikę, naukę i bardzo dobrą zabawę skierowaną do dzieci i młodzieży w wieku od 10 lat z Warszawy ale również wszystkich chętnych z okolic. Projekt realizowany jest w 3 dzielnicach Warszawy.

Zapraszamy dzieci na spotkanie z Magdaleną Kołodziejską, która przeszła szkolenie w centrum edukacyjnym NASA, oraz na warsztaty recyklingowe, podczas których zbudujemy statek kosmiczny.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >