Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
28.05 sobota, 13:00
cena:
wstęp wolny, obowiązują zapisy: strefazajec.pl


Czy zero waste to współczesna moda? Justyna Orlikowska z “Pracowni Etnograficznej” udowodni dzieciom, że niekoniecznie! Na warsztacie porozmawiacie o tym, jak dawniej tradycyjnie wykorzystywano zużyte przedmioty i nadawano im drugie życie. Zrobicie też własne szmaciane lalki ze skrawków materiałów i wrócicie do domu z ludową pamiątką!
Warsztat przeznaczony dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Justyna Orlikowska – etnografka, antropolożka, od 2009 roku edukatorka i badaczka Stowarzyszenia “Pracownia Etnograficzna”. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz szkolenia dla kadr kultury, współtworzy materiały edukacyjne. Zaangażowana w projekty dotyczące m.in. wielokulturowości i kultur regionalnych, a także współczesnych nurtów antropologii.

www.etnograficzna.pl


Wstęp wolny, obowiązują zapisy przez www.strefazajec.pl/instruktor/-Wspoldzielnik#kursy
Uwaga! Zapisy ruszają w piątek w tygodniu poprzedzającym wydarzenie.


Wydarzenie w ramach projektu finansowanego z budżetu m.st. Warszawy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content