Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Młodzież
Kiedy:
24.01 piątek, 20:00
cena:
10/15 zł

W ramach #ScenaNaObozowej zapraszamy na koncert grupy Summana.

Twórczość kolektywu Summana jest wypadkową autorskich kompozycji oraz tradycyjnych pieśni z różnych stron świata. Mieszają się w niej afrykańskie rytmy, słowiańskie zaśpiewy i cygańskie melodie. Summanę tworzy 6 różnych osobowości muzycznych, które łączy pasja, chęć przełamywania schematów a przede wszystkim niesamowita energia, która się wyzwala, gdy zespół gra na żywo. Swoją muzykę nazywają “bezpańską”.
Do tej pory skład zagrał podczas wielu ciekawych wydarzeń takich jak Festiwal Wibracje 3.0 (występ na głównej scenie, bezapelacyjnie okrzyknięty najlepszym koncertem podczas festiwalu), otwierał Koncert dla Puszczy podczas XXIV Festiwalu Z Wiejskiego Podwórza w Czeremsze, czy zagrał świetnie przyjęty występ z towarzyszeniem elektroniki na FreeQ Gathering, który poprzedzał występ Goorala.
Obecnie Summana pracuje nad nagraniem debiutanckiego albumu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język