Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy, młodzież, dorośli
Kiedy:
26.11 piątek, 18:00
cena:
Wstęp wonly


Zaksiążkowani – Dyskusyjny Klub Książki powraca w wersji stacjonarnej!
W tym miesiącu będziemy omawiać powieść „Quichotte” Salmana Rushdiego. Spotkania klubu służą nie tylko popularyzacji literatury, czy rozwojowi kulturalnemu uczestników, ale są przede wszystkim formą integracji i wymiany doświadczeń różnych pokoleń. Klub dedykowany jest osobom w różnym wieku, które lubią czytać i chcą dzielić się refleksami po przeczytanej lekturze. Gospodyniami Klubu są tworzące międzypokoleniowy tendem wolontariuszki: Alicja Ziółek i Grażyna Kucharska.

Zapraszamy do dołączenia do grupy na Facebooku, na której można śledzić najnowsze informacje o klubie i wymieniać się omawianymi książki.

Wydarzenie ma charakter sąsiedzki i jest inicjatywą oddolną zrealizowaną w ramach projektu „Zbajtowani do działania” ze środków z programu „Dofinansowania partnerstw instytucji na rzecz rozwoju wolontariatu” m.st. Warszawy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content