Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Dzieci, Młodzież
Kiedy:
24.09 wtorek, 18:00


Spacer po osiedlu WSM II

Godz. 18:00 -19:30
Miejsce spotkania: ul. Obozowa 85
Spacer z asystą dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi
Prowadzenie oprowadzania: Justyna Szewczyk

Cykl spacerów obserwacyjnych wraz z oprowadzaniem i plenerowych wykładów podwórkowych prowadzonych przez ekspertów z dziedziny architektury modernistycznej i historii.

Cykl spacerów i wykładów rozpoczynamy 16.07. Następne wydarzenia w każdy wtorek do 29.10 

W trakcie projektu odbędą się oprowadzania: z tłumaczeniem na PJM, z asystą dla osób niewidomych i głuchoniewidomych oraz dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Podczas wybranych spacerów i wykładów zapewniamy wsparcie asystentów dla osób z niepełnosprawnościami. Aby zapewnić komfort wszystkim osobom uczestniczącym w wydarzeniu prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mejlowe lub telefoniczne.

Kontakt do zgłoszeń o potrzebie asysty m.mioduszewski@wck-wola.pl tel. 609 429 494

Projekt dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie, w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język