Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
11.06 piątek, 20:00
cena:
25 zł


  • Osoby posiadające CERTYFIKAT świadczący o przejściu PEŁNEGO cyklu szczepień przeciw Covid 19 NIE WŁĄCZAJĄ SIĘ się do limitu obowiązującego podczas wydarzeń.
  • Prosimy, zgłaszajcie to podczas rejestracji na wydarzenia. Pozwoli nam to przyjąć większą niż zakłada limit liczbę osób.
Jeden z najważniejszych polskich zespołów alternatywnych. Koncertuje od jesieni 1994 roku. Nagrywa i wydaje od wiosny 1998 roku. Ich styl jest trudny do zdefiniowania – łączy surową pre-punkową energię i free jazzowe szaleństwo. Śliczne, delikatne melodie. Słuchowiska.
Siekiera, piórko, trochę rdzy. Powietrze. Każda z ich płyt jest inna. Każda nagrana na analogowych taśmach w ich studio w Sopocie, ostatnio w Warszawie. Każda otrzymała najwyższe noty w polskiej prasie muzycznej.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content