Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
18.09 sobota, 17:00
cena:
Wstęp wolny / zapisy


Wystawa potrwa do 5.11.2021 i jest czynna w godzinach pracy placówki.

Chętnych do jej zobaczenia prosimy o zapisy na adres: dludwig@centrumjp2.pl.

Wystawa wieńcząca projekt „Rozbroić strach” prezentuje 14 prac autorstwa grupy kreatywnych uczniów warszawskich szkół. Są one próbą artystycznego wyrażenia strachu i lęku doświadczanego zarówno osobiście, jak i społecznie.

Prace są efektem letniego kursu pracy twórczej, który obejmował warsztaty plastyczne, które pod okiem artystów odbyły się w pracowniach Domu Kultury Śródmieście oraz Art Form Studio, spotkania z ekspertami z różnych dziedzin – od historii sztuki aż po gry komputerowe oraz wykłady i następujące po nich „rozbrajające” strach dyskusje na temat psychologicznego i duchowego wymiaru strachu, jego źródeł we współczesnym świecie oraz sposobach jego oswajania.

Projekt realizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content