Kategoria:
Kiedy:
23.06 czwartek, 17:30
cena:
Zapisy: wspoldzielnik@wck-wola.pl, udział darmowy


Przynieś swoją roślinę lub jej zdjęcie i dowiedz się, jak o nią dbać! Podczas dwugodzinnego dyżuru czekać będzie na Was nasza specjalistka Agnieszka Keller, która po stanie waszej rośliny oceni, co jej dolega i jakie kroki należy podjąć, by postawić ją na nogi. Agnieszka odpowie na wszelkie pytania dotyczące pielęgnacji roślin, a w razie potrzeby przesadzi i odżywi przyniesione okazy.

Agnieszka Keller – florystka i architektka krajobrazu działająca pod szyldem „Zielone Tarasy”, prowadzi warsztaty roślinne w duchu less waste oraz kursy z zakresu zakładania i pielęgnacji terenów zielonych.
https://www.instagram.com/zielone_tarasy/

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content