Kategoria:
Kiedy:
16.04 piątek, 18:00
cena:
online


ZAPRASZAMY NA TRANSMISJĘ UROCZYSTEGO OTWARCIA WYSTAWY 16.04 GODZ. 18:00
(Transmisję znajdziesz na facebooku Wolskiego Centrum Kultury)

Wystawa rozpocznie się 16 kwietnia i potrwa do 14 czerwca.
Do czasu zniesienia ograniczeń spowodowanych pandemią wystawa będzie prezentowana online. Po zniesieniu ograniczeń zapraszamy do zwiedzania jej na żywo w Rodzinnej Młynarskiej przy Młynarskiej 35 a.

PRACOWNIE LUDWIKI 1 – Jesteśmy artystami plastykami, malującymi we wspólnej przestrzeni na ul. Ludwiki 1 na Woli. To kompleks pracowni, który jest zarządzany przez Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków. Cieszy nas niezmiernie, że mamy gdzie się rozwijać, pracować, tworzyć. Każdy z nas właściwie pracuje samotnie w swojej przestrzeni i tak naprawdę nie mieliśmy jeszcze okazji do zobaczenia efektów naszej pracy w jednym, wspólnym wnętrzu galeryjnym. Ponieważ nasze działania są związane z Wolą to właśnie tu chcemy pokazać, co tworzymy.
Łączy nas adres – Ludwiki 1 oraz to, że jesteśmy artystami a naszym atutem jest różnorodność wypowiedzi plastycznej. W Pracowni Ludwiki 1 spotkali się artyści z różnych pokoleń i różnym doświadczeniem.
Cieszymy się, że nasza, pierwsza, wspólna wystawa odbędzie się właśnie w Wolskim Centrum Kultury.

Artyści biorący udział w wystawie:
SŁAWEK GĘBCZYŃSKI
BOŻENA KUZIO-B
DARIUSZ MLĄCKI
MICHAŁ NOWAK
EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK
ORYSZYN (facebook, instagram)
FRANCISZEK XAWERY
IGOR YELPATOv

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content