Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Młodzież
Kiedy:
27.02 środa, 10:00
cena:
Wstęp wolny

Nowy rok – nowe otwarcie! 27 lutego obchodzimy Światowy Dzień NGO. To doskonała okazja, by nawiązać nowe relacje i pomyśleć nad wspólnymi planami. Dlatego w tym dniu Wolskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe, które chcą działać na rzecz Woli, szukają warszawskiej instytucji, z którą mogłyby wejść we współpracę lub po prostu potrzebują inspirującej przestrzeni na swoje działania. Tego dnia będziemy nie tylko opowiadać o sobie, ale też wsłuchiwać się w potrzeby naszych gości. By to ułatwić zaczniemy śniadaniem w luźnej atmosferze. O nasze kubki smakowe zadba Foodsharing Warszawa. Jedzenie będzie pyszne i uratowane przed wyrzuceniem.

Program:

  • 10:00-13:00 ŚNIADANIE W LUŹNEJ ATMOSFERZE –inauguracja spotkania
  • 13:00-15:00 CZAS NA SIECIOWANIE – mapy konsultacyjne, targ umiejętności
  • 15:00-16:00 PREZENTACJA WCK – przywitanie, przedstawienie naszych przestrzeni i modeli współpracy z NGO
  • 16:00-17:00 PODSUMOWANIE

Przez cały dzień będzie trwał dyżur koordynatora ds. kontaktów z NGO – Leszka Nurzyńskiego.

Odwiedzi nas również Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, które opowie o swojej ofercie i Mapie Społecznych Miejsc Warszawy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >