Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Młodzież
Kiedy:
21.06 piątek, 19:00
cena:
Wstęp wolny, obowiązują wejściówki


Pokahontaz to zespół założony po zakończeniu działalności Paktofoniki. Fokus z Rahimem nie chcieli kontynuować kariery bez Magika, a więc zawiązali nowy twór, do którego dołączył DJ Bambus. Zespół będzie promował swój najnowszy album „Renesans”.

Koncert odbywa się w ramach festiwalu Od Bikiniarzy do Hipsterów II.

Wejściówki można odbierać osobiście w naszych placówkach na Działdowskiej 6 i w Domu Społecznym na Obozowej 85, w godzinach funkcjonowania każdej z nich.
Aby dać równe szanse wszystkim zainteresowanym, jedna osoba może odebrać tylko dwie miejscówki na dany koncert. Nie przyjmujemy wstępnych rezerwacji.
Część biletów będzie w dystrybucji na fanpage’u zespołu. Jeśli nie rozdamy wszystkich wcześniej, będą również dostępne tuż przed koncertem.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język