Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci, młodzież
Kiedy:
27.08 sobota, 15:00


Choć dni są już krótsze ciągle mamy przyjemne lato i mnóstwo wspomnień. Chcemy podzielić się nimi z Wami i podziękować za wspólnie spędzony wakacyjny czas na Obozowej.

Zapraszamy na PODWÓRKÓWKĘ, czyli sąsiedzką imprezę pod chmurką w luźnym klimacie sierpniowego popołudnia. W programie warsztaty i animacje dla osób w każdym wieku, set djski oraz wypoczynek na kocach i leżakach. Mamy też wyjątkową niespodziankę dla piesków i ich przyjaciół: sKOŁOwany kundel: pieski to również nasi sąsiedzi. Podzielimy się z Wami wiedzą, jak je prawidłowo karmić i dbać o ich dobrostan. Dowiecie się wszystkiego od ekspertów: weterynarzy i behawiorystów. Inicjatorką wydarzenia jest Dorota Gorczyca-Woźniak, organizatorka słynnego “Kundla z Gibalaka”.

Na koniec dnia wybierzemy się na nocny spacer po Lasku na Kole, gdzie poszukamy razem tajemnic przyrody pod osłoną nocy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content