Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
06.12 piątek, 14:00
cena:
Bilet: 25zł (opiekun + dziecko)

Plastyka sensoryczna to zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których stymulowane są wszystkie zmysły dzieci, a ich głównym celem jest wsparcie rozwoju dziecka. Scenariusze do zajęć są oparte na zasadach Montessori, integracji i współdziałania. Dzieci uwalniają swoją kreatywność, twórczą energię i naturalną ekspresję. Maluchy tworzą przestrzeń wg własnej koncepcji, bezkarnie się brudzą i nawiązują interakcję z innymi uczestnikami zabawy.

Do zajęć wykorzystywane są wyłącznie artykuły spożywcze (z uwzględnieniem alergii uczestników po wcześniejszym zgłoszeniu ich przez opiekunów) oraz dodatkowo sprzęty użytku codziennego oraz specjalistyczny sprzęt do zajęć sensorycznych.

Zapraszamy dzieci w wieku 0,5- 2 lata

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >