Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Młodzież
Kiedy:
15.11 piątek, 17:00


Masz zbyt dużo biżuterii, akcesoriów, bibelotów?

Nie wiesz co z nimi zrobić a wyrzucić szkoda?

Nie wyrzucaj!
Przyjdź na spotkanie i oddaj tym, którzy potrzebują lub wymień się na inne rzeczy.

Zapraszam na Pistacjowe Spotkanie „wymiankowe”

Wymiana bezgotówkowa – nie sprzedaż, wstęp wolny.

Zasady wymiany:
Każdy może przynieść rzeczy takie jak: biżuteria, akcesoria typu paski, apaszki, broszki, torebki, gadżety takie jak smycze, kubki, przypinki i inne. Na tym spotkaniu nie wymieniamy ubrań, butów, książek, gdyż do tego rodzaju przedmiotów planowane są oddzielne spotkania.
Rozkładamy swoje rzeczy w miejscu spotkania i oglądamy rzeczy przyniesione przez innych. Jeśli spodoba nam się coś z przyniesionych na wymianę rzeczy, to zapraszamy właściciela/właścicielkę do obejrzenia naszych rzeczy do wymiany. Warunki wymiany ustalają Uczestnicy wymiany między sobą. Może to być wymiana na zasadzie jeden do jednego lub w innej konfiguracji.
Ponadto zostanie wskazane przez Organizatora miejsce, gdzie można będzie położyć rzeczy, które są do oddania (za darmo). Z tego miejsca można będzie brać za darmo, co kto potrzebuje i co się komu podoba.
Po spotkaniu zabieramy wszystkie swoje rzeczy.
Rzeczy, które zostaną po spotkaniu pozostają do dyspozycji Organizatora.
Wszyscy biorący udział w Spotkaniu pilnują porządku i swoich rzeczy.
Oczywiście można przyjść bez rzeczy do oddania czy wymiany, ale jestem przekonana, że każdy z nas ma jakieś kolczyki, bransoletki, broszki, naszyjniki, paski, apaszki, torebki, filiżanki, kubeczki czy inne gadżety, których nie używa a są na tyle w dobrym stanie, że można im jeszcze dać drugie życie a jednocześnie wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Z tego spotkania będą same korzyści, gdyż:
• pozbywając się nieużywanych rzeczy zrobisz miejsce na inne – przydatne;
• sprawisz komuś i sobie radość oddając/wymieniając się na coś „nowego”;
• zaoszczędzisz pieniądze, bo nie kupisz kolejnych rzeczy tylko je dostaniesz;
• przyczynisz się do ochrony środowiska, bo nie zapełnisz śmietnika rzeczami, które jeszcze komuś posłużą;
• czasem warto spotkać się w świecie rzeczywistym a nie tylko wirtualnym.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język