Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy, dorośli
Kiedy:
13.11 sobota, 19:00
cena:
Wstęp wonly


Piosenki żołnierskie Hanki Ordonówny” – to projekt unikatowy, mający na celu uczczenie sto dwudziestej rocznicy urodzin legendy polskiej estrady – Hanki Ordonówny. Rocznica urodzin przypada na 2022 rok. “Piosenki żołnierskie” to piosenki do których tekst i muzykę stworzyła sama artystka, na koncercie zostaną zaprezentowane również znane i mniej znane piosenki z jej repertuaru.

Koncert zostanie zarejestrowany a sam projekt realizowany jest w ramach Stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w zakresie upowszechniania kultury na rok 2021 w kategorii muzyka.

Skład zespołu:
Anna Maria Adamiak – śpiew
Robert Kulas – fortepian
Przemysław Skałuba – klarnet/ saksofon
Paweł Świętorecki – prowadzenie

czas trwania koncertu ok 70 min

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content