Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
26.02 sobota, 16:00
cena:
wstęp wolny, obowiązują zapisy: wejsciowki@wck-wola.pl


Muzyka staje się podwójnie fascynująca, kiedy aktywnie uczestniczymy w procesie jej tworzenia. Jeśli lubisz w domu posłuchać dobrej płyty lub wybrać się na energetyczny koncert na żywo, ale nigdy nie wyobrażałeś sobie, że sam możesz stać się współtwórcą, ten projekt jest dla Ciebie!

PARTYTURY SPOŁECZNE to cykl otwartych spotkań i koncertów, w ramach którego społeczności lokalne Woli, gromadzące mieszkańców wokół takich inicjatyw, jak np. Męska Szopa, czy Gang Mam, pod kierunkiem zaproszonego artysty-lidera przygotują materiał muzyczny i zaprezentują go w formie koncertu lub formy audio-video. Co dwa miesiące będzie można wziąć udział w nowej, nieprzewidywalnej i kreatywnej akcji muzycznej, a także zaprosić do niej rodzinę i znajomych.

Serdecznie zapraszam do udziału w imieniu Wolskiego Centrum Kultury, do zobaczenia – Ania Karpowicz.

Do udziału w projekcie zaprosiliśmy znakomite postaci polskiej sceny improwizowanej, a pierwszym prowadzącym będzie chyba najbardziej rozchwytywany perkusista polskiej sceny alternatywnej i jazzowej – Hubert Zemler.

Hubert Zemler – perkusista, jedna z najbardziej magnetycznych osobowości polskiej sceny muzyki improwizowanej, alternatywnej i jazzowej. Związany z kooperatywą Hashtag Ensemble, wydawnictwem LADO, zespołem Mitch&Mitch, triem MAGNETO, płynnie przechodzi od Mortona Feldmana do Zbigniewa Wodeckiego, w każdym utworze zaznaczając swoją nietuzinkową artystyczną osobowość.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content