Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
20.09 niedziela, 18:00
cena:
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: otwartakolonia@wck-wola.pl


YEYU to 17-letni Konrad i 19-letnia Ada, nastoletni synth/electro popowy duet z Warszawy. Tych dwoje nie łączy tylko muzyka ale również przyjaźń, nienawiść i miłość. Kiedyś nie przepadali za sobą, a próby współpracy skończyły się kłótnią i półroczną przerwą. Jednakże po tym czasie, Ada zgodziła się powrócić i tak narodziła się współpraca. Jako dwa mocne charaktery nadal często się ścierają, ale piosenki które tworzą i chęć pokazania ich światu są mocniejsze. W lipcu miała miejsce premiera ich debiutanckiego singla pt. ,,Beautiful Girl”. Numer jest zamknięty w stylistyce, mocno bazującej na brzmieniach OMD i Human League, ma jednak niespotykną w tym gatunku lekkość, co jest zasługą młodego wieku duetu.

Koncert odbywa się w ramach cyklu Mobilna Scena Muzyczna, który został sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content